O kapele Duo Tandem

Naše hudební skupina vznikla v roce 2004 spojením dvou hudebníků, kteří doposud vystupovali samostatně nebo v jiných hudebních skupinách a souborech.

Hudebníci v kapele Duo Tandem

Hrajeme hlavně na svatbách, ale i na tanečních zábavách, plesech, podnikových akcích, silvestrovských oslavách, životních jubileích a dalších veselích, kde přijde vhod živá hudba.

Tomáš

Tomáš

Absolvent konzervatoře, věnující se hudbě profesionálně. Je dlouholetým členem špičkového hudebního tělesa - Hudby Hradní stráže a Policie ČR. Ve skupině zpívá, hraje na klávesové nástroje a příčnou flétnu. Samostatně hraje na menších akcích na akordeon.

Naďa

Naďa

Hraje na klávesové nástroje, zpěv a sbory.Nástroje a vybavení kapely

Pro dosažení kvalitního a bohatého zvuku disponujeme velmi kvalitní nástrojovou a zvukovou aparaturou. Používáme vybavení firem Yamaha, Roland, Soundcraft, Digitech, Korg, Symetrix, Shure, Tc helicon, M-Audio, electro-harmonix NY, Neutrik, Tasker, K&M. Při naší produkci používáme také světelné efekty.

Další informace a cena produkce

Našim zákazníkům zcela zdarma nabízíme možnost být přítomni zkoušce kapely na naší zkušebně v Kostelci nad Černými lesy. Zákazník má tak naprosto jasnou představu o zvuku a kvalitách naší produkce. Cílem naší muzikantské práce totiž není podbízet se klientům lákavou cenou, ale především jim nabízíme skutečnou kvalitu ve všech směrech, která se vždy vyplatí. Z Kostelce nad Černými lesy rovněž vyjíždíme na naše vystoupení a od toho se také odvíjejí naše náklady na dopravu. Ty se pohybují v závislosti na aktuální ceně pohonných hmot okolo 6Kč/km.

Cena za produkci je s každým zákazníkem domlouvána individuálně na základě jeho časových nároků a požadavků. Zákazník má možnost na svých akcích použít náš CD přehrávač pro přehrání svých titulů na CD. Používáme ho na pouštění reprodukované hudby o přestávkách. Můžeme do našeho audiosystému připojit i Vaše mp3 zařízení. Máte-li zájem, můžete si s námi samozřejmě zazpívat.

Nabízený seznam skladeb je pouze orientační, neboť se neustále obměňuje. Některé tituly se vyřazují, jiné přidávají. Snažíme se hrát takový repertoár, aby byly spokojeny všechny generace.

Děkujeme za Váš čas, který jste věnovali našim stránkám a těšíme se na viděnou.